Кошик
8083 відгуків
Для отримання консультації, телефонуйте: +380633424289Зателефонувати
+380 (63) 342-42-89
+380 (95) 762-49-14
вул. Ірини Бекешкіної 20, Київ, Україна
Supermag оптово-роздрібний магазин кави

Кава Pellini в зернах. Італія

Компанія Pellini S. p.A. заснована в 1922 році у Вероні братами Пеллини як сімейна справа. З кінця 70-х років почався активний розвиток кавовій компанії, яке виразилося у вдосконаленні виробництва, придбання цілого ряду торгових марок кави та розширенні географії експорту кавової продукції.

На сьогоднішній день Pellini — п'ятий за обсягом виробник кави в Італії; основне виробництво розташоване на новій фабриці «Bussolengо» у передмісті Верони.

Основними характеристиками виробництва є: річний оборот 58 млн. євро, виробництво 12 мільйонів тонн кави в рік, виробничі площі 10 тис. кв. метрів, 8 тис. кв. метрів офісів і вартість обладнання 25 млн. євро.

Виробничий процес, а саме: попередня та остаточна очищення сировини, зберігання зеленого кава, обсмажування і зберігання обсмаженої кави, упаковка і доставка на склад готової продукції повністю автоматизовані.

Pellini проводить ретельний відбір сировини безпосередньо в місцях зростання. Також, постійно контролюється відповідність якості зеленої кави при його надходженні на виробництво.

Кожен сорт арабіки і робусти обсмажується індивідуально, у відповідності з необхідним температурним режимом з подальшою дегустацією, яка проводиться щодня спеціальною командою експертів-дегустаторів.

Також, постійно тестуються готові суміші вже упакованої кави на предмет їх відповідності необхідним смаковими характеристиками.

Таким чином, питань якості Pellini приділяє найпильнішу увагу на абсолютно всіх стадіях виробничого циклу.

На сьогоднішній день кавова компанія Pellini працює на національному та міжнародному ринку під брендами Pellini, Pellini Top, Pellini Bio, Torrefazione Guarany і Caffe Roberta.

Кава Пеллини - "кавове обличчя" Італії. Поширюється в елітних ресторанах і клубах Європи. Не дивлячись на те, що це дорогий кави, він користується високою популярністю в Європі навіть серед евпропейцев, які звикли рахувати кожен цент. Крім того Пеллини єдина з найбільших кавових компаній виробляє БІО кави.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner