Кошик
8077 відгуків
Для отримання консультації, телефонуйте: +380633424289Зателефонувати
+380 (63) 342-42-89
+380 (95) 762-49-14
вул. Ірини Бекешкіної 20, Київ, Україна
Supermag оптово-роздрібний магазин кави

Мелена кава Gemini, Україна

Бренд «Gemini» - дітище відомого виробника кави «Джеміні Еспрессо» - з'явився на вітчизняному ринку в 1996 році і відразу заслужив відмінні рекомендації з боку споживчої аудиторії.
Особливо слід відзначити той факт, що Джеміні - це не фірма-постачальник готової кави, не компанія–посередник, а виробник натурального зернової кави, меленої, а також кава у монодозі класичний і ароматизований.
На достигнутом в первые годы успехе торговая марка останавливаться не стала, активно развиваясь и организовывая профессиональные тренинги, на которых специалисты компании повышали квалификацию, приобщаясь к секретам мастерства прожаривания зерен и их купажирования.
Организаторами подобных встреч выступали итальянские и зарубежные партнеры вместе с концерном ARC, который уже на протяжении целого века занимается поставками высококачественного сырья и консультациями производителей по всем вопросам, связанным с обжаркой зерен на высочайшем уровне.
Першопрохідцями, які просували зернової кави торгової марки Джеміні (різні пропорції між арабікою і робустою) стали бленди «Медіо» і «Голд», мають сьогодні досить гучного популярністю.
З цього часу торгова марка здобула репутацію не тільки виробника і постачальника кава в чалдах, але і кави в зернах.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner