Кошик
8077 відгуків
Для отримання консультації, телефонуйте: +380633424289Зателефонувати
+380 (63) 342-42-89
+380 (95) 762-49-14
вул. Ірини Бекешкіної 20, Київ, Україна
Supermag оптово-роздрібний магазин кави

Капсули стандарту Tassimo

Кавова капсула являє собою пластиковий, герметично упакований циліндричний контейнер із точно відміряною кількістю кавової еспресо-суміші. У нашому магазині ви знайдете кілька різновидів найпопулярніших різновидів кава в капсулах Tassimo T-disk

         

Відмінною особливістю Тассімо капсули від аналогічних товарів є наявність спеціального штрих-коду на кожному пакуванні. З його допомогою максимально спрощується процес приготування кави, тому що кавоварка самостійно зчитує інформацію зі штрих-коду, сама регулює час приготування напою, потрібне дозування води.

Чим цікаві Тассімо капсули?

Вибираючи капсули Тассімо, покупці звертають увагу на особливості їх зовнішнього вигляду. Порівняно з продуктами інших брендів, капсули для кавомашини німецького виробництва від всесвітньо відомої корпорації Bosch мають більш плоску форму, а це спрощує їх зберігання.

Додатковою перевагою використання плоских ємностей стандарту Tassimo є універсальність застосування. Особлива форма не потребує великого тиску для заварювання смачного напою, що допускає використання навіть у бюджетних кавомашинах. Але, враховуючи особливості виконання та персоналізацію, Тассімо підійдуть лише для побутової техніки бренду Bosch.

Сьогодні капсула Tassimo Bosch представлена у таких смакових варіантах:

  • чорна кава – можна підібрати оптимальний варіант серед трьох представлених видів;
  • какао – дрібний помел забезпечує потрібну щільність, що відбивається на смакових характеристиках готового напою;
  • гарячий шоколад – готовий напій відрізняється підвищеною щільністю, яскраво вираженим характерним смаком.

Додатково серед наведених варіантів можна підібрати капсули для приготування кави з молоком, різними топінгами, добавками. Показовим прикладом є латте макіато. Враховуючи характеристики капсули, можна приготувати велику порцію напою (до 300 мл). Стандартне фасування – 9 г, що відбивається на міцності готового напою.

Особливості багаторазового використання

Враховуючи підвищений попит, сьогодні можна капсули Тассімо купити багаторазові за доступною вартістю. Корпус виконаний зі спеціально підготовленого екологічного полімеру, що допускає його багаторазове застосування без шкоди здоров'ю. Багаторазові ємності бренду Tassimo відрізняються простотою використання, що допомагає приготувати каву з урахуванням особистих переваг. Є можливість використовувати кілька сортів кави у різних пропорціях, що познайомить вас із дивовижними смаковими поєднаннями напою.

Як купити капсули для кавомашин

В інтернет-магазині SuperMag представлені капсули для кавомашини різних брендів, що допомагає підібрати оптимальний варіант, враховуючи характеристики моделі, особисті уподобання. Капсули стандарту Тассімо пропонуються від таких відомих кавових брендів як Jacobs, L'or, Columbus Lungo, Grand Mere, Carte Noire Cafe. Кожен із них додатково виробляє кілька різновидів напою, що ускладнює вибір, але робить життя гурмана більш різноманітним, насиченим, цікавим.

Насолоджуйтесь улюбленим напоєм та простотою його приготування! Купуйте вигідно на сайті SuperMag!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner