Кошик
8077 відгуків
Для отримання консультації, телефонуйте: +380633424289Зателефонувати
+380 (63) 342-42-89
+380 (95) 762-49-14
вул. Ірини Бекешкіної 20, Київ, Україна
Supermag оптово-роздрібний магазин кави

Кава в капсулах і монодозах

Кава в капсулах і монодозах

Капсульна кава – герметичне пакування, яке містить дозу для приготування однієї порції кавового напою. Обираючи капсули для кавоварки, потрібно, в першу чергу, орієнтуватися на бренд техніки, модель. Адже причина в персоналізації капсул виробниками кофемашин. Тому розуміння особливостей та характеристик побутової техніки допомагає правильно підібрати витратні матеріали, від чого залежить комфорт та зручність експлуатації, смак вашого напою.

Капсули для кавомашини – особливості конструкції, застосування

Щоб правильно купити каву в капсулах, потрібно розібратися з основними видами витратних матеріалів, які представлені на ринку. Класифікуються вони за наступними ознаками:

  • виробник техніки кавомашини – залежить від конкретного виду кавомашини, особливостей її експлуатації;
  • матеріал контейнера – популярними прикладами є спеціально підготовлений екополімер або алюмінієва фольга;
  • характеристики, вид напою – для приготування еспресо, американо, латте, капучіно та ін.

Додатковим параметром для вибору капсули для кавомашини є частота заварювання та вартість напою. Всі виробники випускають продукцію для одноразового використання, тому вартість капсули за інших рівних умов часто є вирішальним фактором вибору.

З огляду на побажання покупців деякими виробниками, як Nespresso, Tassimo, Dolce Gusto, випускається кава, капсули якої багаторазового використання. Щоб отримати якісний напій у цьому випадку потрібно враховувати особливості роботи з багаторазовими капсулами. При цьому втрачається простота експлуатації, яка виступає перевагою використання капсульних кофемашин.

Важливим моментом при виборі багаторазової капсули для кавомашини є тип матеріалу. Експерти не рекомендують пластикові ємності, адже вони не можуть витримувати тиск пари протягом тривалого часу. Альтернативою виступають металеві капсули, але через високу вартість рентабельність їх використання викликає сумніви.

Кава в капсулах – переваги форми

Серед вагомих плюсів, якими відрізняються капсульні машини для заварювання кави, варто виділити наступне:

  • оперативність – напій готовий за лічені хвилини, що дозволяє насолодитись ним у будь-який час;
  • зручність – капсули для кави не потребують додаткового втручання людини, налаштувань при приготуванні напою;
  • завжди відмінний результат – автоматичне приготування без втручання виключає ризик його псування через неправильні дії;
  • адекватна вартість напою за легкості, оперативності приготування.

Важливий момент: така кава в капсулах пропонується в уже підготовленому вигляді. Тобто не можна відрегулювати параметри ступеня помелу, обсмажування зерна. Справжні гурмани відзначають, що смак готового напою з капсульної кавової машини відрізняється від кави, приготовленої з зерна свіжого помелу.

Також використання такого виду кави унеможливлює застосування нестандартних варіантів при приготуванні напою. Робота кавоварки обмежена функціоналом, характеристиками певної моделі.

Як вигідно купити каву в капсулах в Україні?

В інтернет-магазині SuperMag пропонується кава капсульна оригінальна за найкращою ціною! Ми співпрацюємо лише з перевіреними брендами, гарантуємо повну відповідність обраного товару всім заявленим характеристикам. Завдяки детальному опису, який супроводжує всі позиції в нашому каталозі, є можливість самостійно підібрати бажаний товар.

Ми працюємо з національними транспортними компаніями, пропонуючи оперативне доставлення до всіх регіонів країни. На сайті можна знайти актуальну інформацію щодо особливостей замовлення, доступних способів оплати.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner