Кошик
5877 відгуків
Для отримання консультації, телефонуйте: +380633424289Зателефонувати
+380 (63) 342-42-89
+380 (95) 762-49-14
вул. Ірини Бекешкіної 20, Київ, Україна
Supermag оптово-роздрібний магазин кави

Капсулы illy IperEspresso

Капсули стандарту Illy IperEspresso 21 шт. у банці

illy капсули — це революційне нововведення італійської кавової компанії Іллі, яке отримало п'ять патентів. Інновація дає змогу виготовляти класичну каву новим і зручнішим способом. Унікальний секрет нового напою Illy полягає в капсулі, що працює за новим принципом.

Як готують illy каву в капсулах? Кип'яток під тиском потрапляє в капсулу, після чого відбувається емульгація кави. На другій стадії приготування кавовий напій проходить через спеціальний клапан, саме він сприяє утворенню пишної оксамитової пінки. Illy капсули стали справжньою знахідкою для фанатів смачного еспресо. Тільки уяви — кілька хвилин, і кава з розкішною пінкою у Вашій чашці!

                                                                                                                                Кофе Illy (Илли) в капсулах

illy кава в капсулах являє собою герметично закритий циліндр із пластику, всередині якого міститься опресована кава вагою 7 грамів, а також мелена кава. Є два типи капсул Illy: в одних капсулах є спеціальний отвір, який відкривається під впливом води, в інших — поверхня циліндра проколюють. Перший різновид створений спеціально для кавомашин.

Капсульний продукт не вимагає великих зусиль для приготування, зате дарує неперевершений якісний ароматний кавовий напій. Асортимент капсульної кави Illy дуже широкий, тут можна знайти напій  на будь-який колір, смак і аромат.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner