Кошик
8082 відгуків
Для отримання консультації, телефонуйте: +380633424289Зателефонувати
+380 (63) 342-42-89
+380 (95) 762-49-14
вул. Ірини Бекешкіної 20, Київ, Україна
Supermag оптово-роздрібний магазин кави

Чай Dilmah

Dilmah – це унікальний бренд, заснований на пристрасному прагненні до автентичності та якості у чаї, який в тій самий час є частиною філософії, що виходить за межі комерції та визначає бізнес як засіб турботи про людей.

Засновник Dilmah, Меррілл Дж. Фернандо, висловив свою прихильність чаю, коли в 50-х роках присвятив йому своє життя. Через чотири десятиліття до нього приєдналися два його сини, Ділхан і Малік (на честь котрих він назвавши свій чай Dilmah), які розділили його пристрасть до чаю. Сьогодні, майже 60 років тому, Меррілл і його сини – сім'я Фернандо – володіють величезним досвідом у вирощуванні чаю, самостійно фасуючи його та пропонуючи споживачам зі всього світу тільки найкраще. Їх любов до чаю передалася також і наступним поколінням – сини і дочки Ділхана та Маліка вивчають чай, готуючись до того часу, коли вони візьмуть на себе відповідальність за зобов'язання, яке прийняв на себе Меррілл, твердо вирішивши в 50-х роках присвятити своє життя тому, аби повернути чаю його якість.

Батьківщина Фернандо побудувала свій бізнес навколо своєї любові до чаю. На сьогоднішній день Dilmah – єдина вертикально інтегрована компанія, що володіє власними чайними садами – одними з кращих на Цейлоні – а також фабрики з виготовлення друкованих та пакувальних матеріалів, і фабриками з розфасовки чаю. Як часто любити казати Меррілл: «Моя сім'я піклується про ваш чай від об'єм керамічних садів до вашої чашки».
Кожна пачка чаю Dilmah несе в собі особисту гарантію Меррілла, що відображає його щиру прихильність своєму чаю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner