Кава мелена illy Decaffeinated без кофеїну 250 гр з/б Італія Іллі декаф
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 8003753900490
419 ₴
319 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 490 грн
- +380 (95) 762-49-14
- +380 (98) 732-12-62
Кава мелена illy Decaffeinated (без кофеїну) 250 грам ж/б - 100% елітна Арабіка. ідеальний варіант для тих, хто хоче побалувати себе чашкою хорошої кави, але відмовився від кофеїну! Всі властивості дійсно якісної кави збережені і ви не відчуєте різницю, а лише чиста насолода. Неймовірно яскравий смак з ніжними шоколадними відтінками і приємний інтенсивний аромат - максимум задоволення! При цьому мінімум кофеїну - 0,05 %, що в два рази менше необхідного мінімуму для декафенатов!
Кава illy – італійський бренд преміум-класу. Espresso торгової марки illy - це високоякісна суміш 9 добірних сортів зерен 100% арабіки середнього обжарювання, відомих своїм неперевершеним вишуканим ароматом вже більше 50 років.
Тип кава: Мелена кава
Ззалишаючи: 100% елітна Арабіка
Смак: Нотки шоколаду
Обжарювання кави: Середня італійська
Кофеїн: Без кофеїну
Бренд: Illy
Країна: Італія
Упаковка кави: Залізна банка 250 грам
Італійська компанія Illy розпочала свою роботу у 1933 році в місті Трієсті. Заснував компанію Франческо Іллі.
Кава illy - один з найбільш відомих кавових брендів Італії, який популярний у всіх розвинених країнах. В хоч якій країні в якому місці, є прихильники італійського еспрессо, кави illy залишив лише не погане спогад. Протягом майже всіх десятків років фірма Кави поставляє продукцію постійно найвищої властивості. Так як свою продукцію illy видає в деяку кількість обмеженому обсязі, по іншому не може бути було б зберегти подабающее властивість, кава illy продається далеко не в будь-якій країні. А в тих країнах, куди завозять illy, кава даної торгової марки є частково дефіцитним продуктом, що і обумовлює його вищу ціну.
Історія компанії illy.
Важливо знати: помилково вважається, що Арабіка 100% краще, ніж суміш Арабіки з робустою. Це широко поширене оману. Якість кавового зерна необхідно оцінювати за кінцевим напою. Смак кави залежить від багатьох факторів: від купажу, врожаю на конкретній плантації, технології обсмажування, герметичності упаковки!
Основні | |
---|---|
Виробник | Illy |
Країна виробник | Італія |
Форма випуску | Мелений |
Ступінь обсмаження | Середня |
Без кофеїну | Так |
Ароматизатор | Ні |
Тип упаковки | Банка |
Вага | 250 г |
Міцність кави | Середня |
- Ціна: 319 ₴