Кошик
7221 відгук
Для отримання консультації, телефонуйте: +380633424289Зателефонувати
+380 (63) 342-42-89
+380 (95) 762-49-14
вул. Ірини Бекешкіної 20, Київ, Україна
Supermag оптово-роздрібний магазин кави

Історія компанії Pelican Rouge

Історія компанії Pelican Rouge

Pelican Rouge. КАВОВИЙ БРЕНД ЗІ 150-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ

 

 

Історія кавового бренду Pelican Rouge Coffee Roasters B. V. починається з далекого ХІХ століття. У бельгійському місті Антверпен (портове місто на річці Шельда) Джозеф ван Леквик і його сини заснували одну з перших у Європі фабрик з обсмаження кави під ім'ям 'Continentale Maatschappij voor het Branden van Koffie' (континентальна суспільство обжарщиков кави).

 

 

 

 

 

Так, з 1899 року ім'я Pelican Rouge зазвучало по всій Європі.

Кілька років тому голландська компанія з виробництва кавової продукції для вендінгу (кавових автоматів) ICS International купила кавовий бренд Pelican Rouge, згодом перейменувавши себе в Pelican Rouge Coffee Roasters B. V. Після цієї великої і успішної операції кава і кавові інгредієнти стали робити в Голландії.

Віддаючи данину історії бренду Pelican Rouge, ICS International зберегли назву бренду і країну підстави – Бельгію. Тому логотип виглядає так:

З вересня 2017 року Pelican Rouge Coffee Roasters B. V. входить до складу компанії Selecta, найбільшого постачальника кави і вендінг послуг, має 15 представництв у різних країнах світу. Поряд з Pelican Rouge в Selecta входять такі відомі кавові бренди, як Lavazza, Starbucks on the go, Starbunks.

На сьогоднішній день асортимент Pelican Rouge представляють купажі зернової і меленої кави, кава в капсулах.

Pelican Rouge розробив цілу концепцію кавової культури: брендована порцеляновий посуд для барів, ресторанів і кафе, одноразові паперові стаканчики для вендингу та «кава з собою», брендовані кав'ярні та мережі кавових автоматів.

Сьогодні Pelican Rouge займає лідируюче місце серед кавових марок на європейському ринку.

 

Інші статті
 • Історія компанії illy
  Історія компанії illy
  Компанія була заснована Франческо Іллі в 1933 році, а згодом її очолив і розширив його син Ернесто Іллі. Кава компанії представлений в 140 країнах, а на кінець 2016 року його виручка склала 460 мільйонів євро.
  Повна версія статті
 • Історія компанії Boasi і Pera
  Історія компанії Boasi і Pera
  Кавова компанія була заснована в Італії в 1930 році і на сьогоднішній день є виробником першокласного італійської кави.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner