Кошик
8240 відгуків
Для отримання консультації, телефонуйте: +380633424289Зателефонувати
+380 (63) 342-42-89
+380 (95) 762-49-14
вул. Ірини Бекешкіної 20, Київ, Україна
Supermag оптово-роздрібний магазин кави

Історія компанії Pelican Rouge

Історія компанії Pelican Rouge

Pelican Rouge. КАВОВИЙ БРЕНД ЗІ 150-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ

Історія кавового бренду Pelican Rouge Coffee Roasters B. V. починається з далекого ХІХ століття. У бельгійському місті Антверпен (портове місто на річці Шельда) Джозеф ван Леквик і його сини заснували одну з перших у Європі фабрик з обсмаження кави під ім'ям 'Continentale Maatschappij voor het Branden van Koffie' (континентальна суспільство обжарщиков кави).

Pelican Rouge history

Так, з 1899 року ім'я Pelican Rouge зазвучало по всій Європі.

Кілька років тому голландська компанія з виробництва кавової продукції для вендінгу (кавових автоматів) ICS International купила кавовий бренд Pelican Rouge, згодом перейменувавши себе в Pelican Rouge Coffee Roasters B. V. Після цієї великої і успішної операції кава і кавові інгредієнти стали робити в Голландії.

Віддаючи данину історії бренду Pelican Rouge, ICS International зберегли назву бренду і країну підстави – Бельгію. Тому логотип виглядає так:

pelican rouge logo

З вересня 2017 року Pelican Rouge Coffee Roasters B. V. входить до складу компанії Selecta, найбільшого постачальника кави і вендінг послуг, має 15 представництв у різних країнах світу. Поряд з Pelican Rouge в Selecta входять такі відомі кавові бренди, як Lavazza, Starbucks on the go, Starbunks.

selecta logo

На сьогоднішній день асортимент Pelican Rouge представляють купажі зернової і меленої кави, кава в капсулах.

Pelican Rouge розробив цілу концепцію кавової культури: брендована порцеляновий посуд для барів, ресторанів і кафе, одноразові паперові стаканчики для вендингу та «кава з собою», брендовані кав'ярні та мережі кавових автоматів.

pelican rouge assortiment

Сьогодні Pelican Rouge займає лідируюче місце серед кавових марок на європейському ринку.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner