Кошик
8268 відгуків
Для отримання консультації, телефонуйте: +380633424289Зателефонувати
+380 (63) 342-42-89
+380 (95) 762-49-14
вул. Ірини Бекешкіної 20, Київ, Україна
Supermag оптово-роздрібний магазин кави

Лавацца завойовує нові ринки: Lavazza запустила кавові капсули для Nespresso

Лавацца завойовує нові ринки: Lavazza запустила кавові капсули для Nespresso

Битва титанів Lavazza запустила кавові капсули для Nespresso

Lavazza розширює асортимент порційних продуктів в сегменті капсул для домашнього користування, сумісних з апаратами свого головного конкурента Nespresso. П'ять блендів від Espresso Vigoroso до Delicato, які дозволяють вам спробувати справжній італійський еспресо будинку на кавоваркою Nespresso.

На думку експертів, італійський еспресо — справжній шедевр смаку. І тепер вибір розширюється, тому що нові італійські капсули Lavazza, сумісні з кавовими машинами Nespresso, доступні в Італії: асортимент з 5 позицій, що дозволяє всім італійцям спробувати справжній італійський еспресо будинку.

Битва титанів Lavazza запустила кавові капсули для Nespresso

Таким чином, Lavazza, лідер на ринку кави та ікона італійського еспрессо в світі, набуває сумісні сегмент, динамічний і швидко зростаючий, який в Італії зафіксував 52% -ий ріст роздрібного каналу тільки в 2017 році. Хід компанії логічно вірна зухвалий і в теж час, по відношенню до лідера №2 на світовому ринку капсульного кави.

Битва титанів Lavazza запустила кавові капсули для Nespresso

«Lavazza всегда был итальянским кофе. Вход в сегмент капсул, совместимый с кофемашинами Nespresso, дает нам важную возможность: это позволяет нам, по сути, расширить наш ассортимент за пределы собственной системы и распространить искусство итальянского эспрессо на потенциальную аудиторию еще на 3 миллиона семей только в Италии, которые выбрали кофе в капсулах для дома, за их практичность и возможность получить кофе эспрессо отличного качества в домашних условиях», — заявляет Пьетро Мацца, руководитель отдела маркетинга Home & OCS / Vending Marketing Lavazza.

Битва титанов Lavazza запустила кофейные капсулы для Nespresso

В мире капсульного кофе, — хороший эспрессо — это диковинка. Разница заключается в качестве кофе Lavazza и небольших секретов, от обжига до упаковки, которые усиливают его аромат и вкус.

Vigoroso и Delicato, Deciso, Armonico и Decaffeinato Ricco. Новая линейка кофейных капсул Lavazza состоит из 5 различных смесей с точки зрения характеристик и интенсивности, которые характеризуются методом Noble Roasting и специальной технологией Salva Aroma.

Битва титанов Lavazza запустила кофейные капсулы для Nespresso

Зокрема, метод обжарювання «Noble Dark Roasting», розроблений Lavazza, за дуже короткий час готує суміш при дуже високій температурі. Таким чином, дозволяючи отримувати тільки самі благородні аромати кави. Нарешті, під час фази упаковки — капсули герметизують, щоб зберегти свіжість і аромат суміші.

Запуск продукту в Італії є частиною стратегії, що забезпечує сумісність Lavazza капсул на деяких ключових ринках. Наприклад: Німеччина, Австрія, Швеція і Австралія. Сподіваємося, що ця лінійка сумісних капсул Lavazza з кавовими машинами Nespresso - і в Україні буде користуватися успіхом.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner